Artemis Arıtım firması ile yaklaşık olarak 4-5 senedir çalışmaktayız. Bu süre içinde kendilerinden özellikle arıtma tesisleri bakım-onarımı, çevre yönetim sistemi çerçevesinde garajların denetim ve raporlamalarının sağlanması, eğitim faaliyetleri, arıtma tesislerinin uzaktan izleme ve otomasyon sistemlerinin kurulması, yeni yapılacak arıtma tesisleri için teknik destek alınması konularında işbirliği yapılmıştır.

Artemis Arıtımı tercih etme sebebimiz en başta zorunluluktan dolayı gerçekleşmesine rağmen sonrasında yapılan işlerin durumu ve vermiş olduğu teknik destek den dolayı memnun kalınmasından dolayı gerçekleşmiştir.

Şu anda bu  piyasada iş yapan o yada bu şekilde birçok firma ile temas halinde bulunduğumuzdan dolayı firmalar arasındaki farklılıkları görme konusunda deneyim sahibi olduğumuzu söyleyebilirim. Bu çerçevede Artemis Arıtım kendi farkını ortaya koyarak memnuniyeti üst seviyelere çıkarmıştır.

Kurum olarak yoğun olarak araç yıkama faaliyeti yapıldığından dolayı hem doğal kaynakların korunması hem de su tasarrufunun sağlanması konusunda işletmelerimizde geçmiş yıllardan itibaren arıtma tesisleri kullanılmaktadır. Bu tesisleri kontrol dışı bırakır ve bakım hizmetlerini yerine getirmediğinizde negatif etkisini süre geçmeden göstermektedir. Bu sebeple Artemis Arıtımın tesislerimizin bakım-onarımı için verdiği teknik destek ile beraber geri dönüşümde maksimum seviyede su arıtım işlemlerimizi yerine getirmekteyiz.

Kendilerine bu bağlamda bizimle çalışmaya devam ettikleri ve vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Tuncay Çakmaz

Enerji ve Çevre Yönetim Müdürlüğü Çevre Şefi